Apie Mus

parketas Savo veiklą pradėjome 1992 metais. Nuo to laiko medinių grindų įrengimas, restauravimas ir remontas tapo mūsų pagrindine veiklos sritimi. Dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Daugiametė patirtis, ryšių su tiekėjais palaikymas, siekis išbandyti naujas, modernias technologijas bei medžiagas ir nuolat atnaujinti žinias, leido sukaupti didelę patirtį klojant, restauruojant parketą, masyvo lentas, dvisluoksnę ar trisluoksnę parketlentę, atliekame sporto salių grindų renovaciją.

Bendradarbiaujame tiek su privačiais klijentais, tiek su įmonėmis, interjero dizaineriais, architektais.

Esame įrengę grindis Pirklių klube Vilniuje, Užsienio reikalų ministerijoje, Didžiosios Britanijos ambasasdoje, Danijos rezidencijoje, A. Mickevičiaus bibliotekoje Vilniuje, Panevėžio rajono savivaldybės salėje, Forto dvaro restorane Panevėžyje, Akropolio prekybos centre Kaune, Delano restorane, Burbiškio dvare Anykščių rajone ir dar daugelyje objektų ir privačių namų, restauravome VGTU, Pasvalio sporto mokyklos salių grindis.

Klojame PVC , kilimines dangas, lyginame pagrindus grindims išlyginamuoju mišiniu.

Klientams galime pasiūlyti ne tik įrengti, restauruoti ar atnaujinti grindis, bet ir sukomplektuoti visas reikiamas medžiagas, pasiūlyti ne tik grindų dangą, bet ir klijus, gruntus, lakus, alyvą, priežiūros priemones konkurencingom kainom.

Darbai, kurie Jūs sudomins